AnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizBasında Bizİletişim
Masalcı - Masalların Büyülü Dünyası
   
Kavramlar Serisi
Tarık ile Buğra'nın Maceraları
Pıtırcık Öğreniyor Serisi
Işık'ın Temiz Dünyası
Işık'ın Temiz Dünyası
Dini Eğitim Serisi
İndirimvar.com
Güvenli Alışveriş
 
  Masalcı çocuklara dünyanın en güzel masallarını anlatıyor. Masalları sonuna kadar dinleyebilmek için çocuğunuzun tek yapması gereken, her sayfanın sonunda, duyacağı özel sesten sonra sayfayı çevirmek! Çocuklarınız kitaplardaki masalları, her metin için özel olarak hazırladığımız müzik ve efektlerle zenginleştirilmiş olarak dinleyebilecekler.

Arkadaşları tarafından çok sevilen ak koyun kendine yapılacak doğum günü sürprizinden henüz haberdar değildir. Ak koyun çok güzel kaval çalan küçük çoban Ali’yi hiç beklemiyordu.

Hikayemiz çocuklarımıza sevgi üzerine kurulu arkadaşlığı teşvik etmeyi amaçlamıştır.
 


Her ikisi ödüllü yetenek sahibi olan Hindi ve Tavuk iyi arkadaştır. Ama nedense Sarı Ördeği biraz küçümsemişlerdir. Ördek ise akıllı ve yardımseverdir. Bakalım bir bataklıkta mahsur kalan Tavuk ve Hindiyi kim kurtaracak.

Hikayemiz insanların birbirinden farklı olabileceğini ama bunun çok değerli bir şey olduğunu hissettirmektedir. Kendini beğenmişlik başımıza iş açabilir!
 


Çok şirin ama çok unutkan orman Sincabı yine bu nedenden ötürü ödül alacaktır. Yakın arkadaşları Fil ve Maymun hala çok şaşkındır.

Hikayemiz hayatın sürprizlerle dolu olduğunu iyi niyetli insanların iyi şeylerle karşılaşacağı iması yapmaktadır. Sincabın sakladığı çekirdeklerin zaman içinde fidana dönüştüğünü öğrenmekte cabası.
Kitabımız da eğlenmeyi ve öğrenmeyi artırmak için gerçek hayvan sesleri ses butonlarına yüklemiştir. 

 


Sesine her şeyden çok güvenen Bülbül ve Kanarya  Kötü Kalpli Kaplanın tuzağına düşmekten kurtulamamışlardır. Kafese atılan yeni Papağan onlar için tuhaf seslidir. Ama Papağanın kurtulmak için yaptığı plan Bülbül ve Kanaryayı oldukça şaşırtacaktır.

Hikayemiz dış görünüşün değerlendirme yapmak için yeterli olmadığı iması yapmaktadır. Beklenmedik kişilerin çok güzel işler yapabileceğini bilmek gerekmektedir.  

 


Çekik Gözli Çocuğun annesi çok hastadır ve evde mahsur kalmıştır. İyi Kalpli  At, dostu köpeğe çok güvenmektedir ama Akıllı Tekir olmadan ikisi de başarısız olacaklarını fark etmiştir. Bakalım üçü bir olup hasta anneyi mahsur kaldığı yerden kurtarabilecekler mi?

Hikayemiz el ele verildiğinde zor engellerin bile aşılabileceği temasını işlemektedir.
Kitabımız da eğlenmeyi ve öğrenmeyi artırmak için gerçek hayvan sesleri ses butonlarına yüklemiştir

    
Pati EğitimAnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizSesli KitapYorumlarİletişim  
 
Tasarım ve teknik destek Networx / Hayalevi Reklamcılık Ltd. Şti.