AnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizBasında Bizİletişim
Masalcı - Masalların Büyülü Dünyası
   
Kavramlar Serisi
Tarık ile Buğra'nın Maceraları
Pıtırcık Öğreniyor Serisi
Işık'ın Temiz Dünyası
Işık'ın Temiz Dünyası
Dini Eğitim Serisi
İndirimvar.com
Güvenli Alışveriş
 
 
Duygularım, bebeğinize tepkilerini dışa vurma ve kendini ifade etme konusunda yol gösteriyor. 
Çocuğunuzun gelişiminin en karmaşık aşaması olan duygusal gelişim sürecinde öğrendikleri, cıvıl cıvıl sesler ve rengârenk resimler sayesinde pekiştirecek.
 


Çocuğunuz bu kitaba bayılacak! Dalga, şimşek, yağmur ve rüzgâr gibi doğa olaylarını gerçek sesleri ile ve kahramanlarımızın eşliğinde öğrenerek hayal gücünü de geliştirecek.
 


Çocuğunuz, kahramanımız Oktay'la birlikte keyifli bir gün geçirerek; günlük yaşam içinde karşılaşacağı sıradan olaylara, seslere, eşyalara karşı algısını geliştirecek, gerçek seslerle, oyun oynarken öğrenecek...
 

Sevimli maymun Manço; çocuğunuzu gezmeye çıkarıp eğlenceli bir yolculuk yaptırıyor. Zevkli, oyun tadında bir öğrenme macerasıyla taşıtları gerçek sesleriyle öğretiyor.
 

Kahramanımız Cemre, evcil hayvanları orijinal sesleri ve sevimli resimleriyle tanıtıyor. Cemre yaşıtları olan çocuklara; hayvanları sevmeyi, onlarla oynamayı öğretiyor. Keyifli bir oyun süreci çocuğunuzu bekliyor.
 

Kahramanımız Cemre,  çiftlik hayvanlarını da tanıyor, orijinal sesleri ve cıvıl cıvıl resimleriyle, oyunlarla çocuğunuza öğretiyor.

 
   
Pati EğitimAnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizSesli KitapYorumlarİletişim  
 
Tasarım ve teknik destek Networx / Hayalevi Reklamcılık Ltd. Şti.