AnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizBasında Bizİletişim
Masalcı - Masalların Büyülü Dünyası
   
Kavramlar Serisi
Tarık ile Buğra'nın Maceraları
Pıtırcık Öğreniyor Serisi
Işık'ın Temiz Dünyası
Işık'ın Temiz Dünyası
Dini Eğitim Serisi
İndirimvar.com
Güvenli Alışveriş
 
 

BU KİTAPLAR KONUŞUYOR!
Bu kitap, sesli kitap!
Sesler kitapla buluştu, neden mi? Çocuklar okuduklarını; rengârenk resimlerden gördüklerini, cıvıl cıvıl seslerle, şarkılarla eğlenerek daha kolay kavrasın diye.
Peki, ama nasıl? Kitaplara monte ettiğimiz elektronik boardlar sayesinde, çocuklar kitapların içeriğine uygun olarak hazırlanmış şarkıları dinleyebilecek böylelikle daha kolay öğrenebilecekler!
 
“Ses”lerin çocuk daha anne karnında iken etkili olması ve büyüme sürecinde en etkili öğelerin başında gelmesinden hareketle okul öncesi çağındaki çocuklar için 1999 yılında, ilk kez sesli kitaplar üretmeye başlayan PATİ Eğitim Gereçleri bu konuda hala tek olmanın da haklı gurunu taşıyor.

PATİ Eğitim Gereçleri 21 farklı sesli kitap ile okul öncesine elektronik boardlarda şarkılar, efektler ve yönlendirmeler içeren; yani bütün farklı öğrenme şekillerine seslenebilen yeni bir eğitim imkânı sağlıyor. PATİ Eğitim Gereçleri, bünyesindeki uzman pedagog ve eğitmenlerce hazırlanan sesli kitaplarda, çocuklar öğretici içeriklere uygun olarak hazırlanmış resimleri görerek ve çocuk şarkılarını dinleyerek daha çabuk ve daha keyifli öğreniyorlar.

Temelde oyun oynarken öğretmek temeline dayalı olarak üretilen böylelikle de çocukların kitapları severek ve eğlenerek okumasına imkân tanıyan ürünlerimizle çevrelerini tanıyan çocuklar hayata daha çabuk uyum sağlayabileceklerdir. Kitaplarla belki de ilk kez PATİ Eğitim Gereçleri ile tanışacak olan çocuklar sesli kitaplarımız sayesinde kitap okuma alışkanlığı edinecek ve bu alışkanlıkla okul yaşamlarında daha başarılı bir grafik çizeceklerdir.
Migros, Carrefour, Toysrus Toyzzshop, Joker, Leonardini gibi birçok büyük süpermarket; büyük dağıtımcılar ve birçok seçkin kitapçıda bulabileceğiniz ürünlerimizle yaygın bir dağıtım ağına sahip olan PATİ Eğitim Gereçleri, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek ürün yelpazesini genişletip bilinçli anne ve babaların, eğitmenlerin beğenisini kazanıyor. Okuyucularımızı gelecek sezonda yeni sürprizler bekliyor, çocuklar dikkat edin bu kitapları büyüklerinizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz! 

PATİ EĞİTİM GEREÇLERİ VE ELEKTRONİK LTD.ŞTİ. 

 ADRES: GÖZTEPE MAH. İNÖNÜ CAD.SARAY SOK.
                  NO:17 KAT:4 MAHMUTBEY/BAĞCILAR-İSTANBUL


Tel:(+90 212) 447 37 37    Fax:(+90 212) 446 72 72

   
Pati EğitimAnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizSesli KitapYorumlarİletişim  
 
Tasarım ve teknik destek Networx / Hayalevi Reklamcılık Ltd. Şti.