AnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizBasında Bizİletişim
Masalcı - Masalların Büyülü Dünyası
   
Kavramlar Serisi
Tarık ile Buğra'nın Maceraları
Pıtırcık Öğreniyor Serisi
Işık'ın Temiz Dünyası
Işık'ın Temiz Dünyası
Dini Eğitim Serisi
İndirimvar.com
Güvenli Alışveriş
 
 
 
Çocuklar Güzel Türkçe Öğrenecek
"Bu kitabı sosyal sorumluluk projesi olarak görüyorum. Diksiyonu düzgün insanlar tarafından seslendirilmiş. Bu kitap düzgün Türkçesiyle diksiyon hatalarını da düzeltir."

Milli Eğitim Bakanı: Hüseyin ÇELİK
 


 
Yeni Eğitim Sistemiyle Birebir Uyumlu
"Biz son yıllarda bilginin çocuklara doğru aktarılması için göze ve kulağa hitap etmesi gerektiğini savunan bir eğitim sistemini benimsedik. Resimli ve sesli olarak hazırlanmış bu çalışma bakanlığımızın programıyla birebir örtüşüyor. Doğrusu çok beğendim. Öğrencilerimize rahatlıkla tavsiye edebileceğim çok güzel bir çalışma yapılmış."

İstanbul Milli Eğitim Müdürü: Ata ÖZER
 


 
Görme Engelliler İçin Bir Fırsat
"Çocuklar için güzel, çağdaş bir uygulama. Araçta, tatilde rahat rahat kitabı dinleyebilecek. Özellikle görme engelli çocuklarımız için son derece faydalı olabilir. Diksiyonu hatalı tüm çocuklarımız için yararlı olacaktır."

MEB İlköğretim Genel Müdürü: Yüksel ÖZDEN
 

 
Teknoloji ve Masal Bir Arada
"Kesinlikle çocukların teknoloji masalı bir arada görebilecekleri çok kaliteli bir cihaz yapılmış. Dil öğretmeni olduğum için özellikle Türkçe'nin kullanımını inceledim. Düzgün bir Türkçe kullanılarak seslendirildiğini gördüm. İngilizce'ye çevrilmiş olanların üst sınıflardaki çocuklara çok faydalı olabileceğini düşünüyorum."

Yabancı Dil Öğretmeni ve Türkçe Uzmanı: Şirin DUT
 

 
Okul Öncesi Çocuklar İçin Bulunmaz Bir Ürün
"27 yıllık eğitimci hayatımda ilk kez bu kadar gelişmiş bir sesli kitap gördüm. Özellikle de okul öncesi eğitimde çok yararlı olacağını düşünüyorum. İlköğretim öğrencilerine okuma alışkanlığı kazandırır. Çocukların tüm hayatı boyunca okuduğunu doğru anlama ve telaffuz etmesini sağlayabilecek çok iyi bir çalışma."

İstanbul Erkek Lisesi Müdür Baş Yardımcısı: Atakan ALAN
 

 
Ben de Torunuma Mutlaka Alacağım
"Çocukların çok seveceği faydalı bir çalışma. Torunum Cenk Eren'e de mutlaka alacağım. Bütün dedelere de tavsiye ederim. Bunun benzeri bir kitabı Amerika'da görmüştüm. Bu daha gelişmiş ve dünya klasiklerini kapsadığı için daha iyi bir çalışma. Birlik başkanı olarak tüm çocuklara tavsiye ederim."

Türkiye Özel Okullar Birliği Başkanı: Dr. Rüstem EYÜBOĞLU
 

 
Hem Bir Eğitimci Hem de Bir Baba Olarak Çok Heyecanlandım
"İlk kez böyle bir çalışma görüyorum. Çok beğendim. 30 yıllık bir eğitimc ve baba olarak çok heyecanlandım. Gerçekten çok güzel. Anaokulu ve ilköğretim okulumuzdaki tüm öğrencilerime tavsiye edeceğim. Özellikle anasınıfı öğrencileri için çok faydalı bir çalışma yapılmış. İlk kez bu kadar keyifli bir masal kitabı gördüm. Anne-babalara çok büyük bir kolaylık sağlayacak. Artık masal uydurmaktan kurtulacaklar."

Akasya Koleji Genel Müdürü: Nurullah DAL
 

 
Keşke Yağmur Çocukken Verseydiniz
"Keşke Yağmur çocukken böyle ürünler olsaydı. Özellikle okulların kapalı olduğu bu dönemde çocukların zaman geçirmesi için en güzel yollardan biri. Küçük yaşlarda çocuğu olan anne babalara Konuşan Kitap'ı tavsiye ederim."

Türkan ŞORAY
 

 
Ben de Yeğenlerim İçin Kupon Biriktireceğim
"Konuşan Kitap'ı gerçekten çok faydalı buldum. Çocukların zihinsel gelişimi açısından yararlı olabileceğini düşünüyorum. Bence modern çağda her anne teknolojinin bu tür nimetlerinden faydalanmalı. Ben de yeğenlerim için kupon biriktireceğim. Konuşan Kitap'ı çocuklu her aileye tavsiye ediyorum."

Hande YENER
 

 
Çocuklar Bayılacak
"Çocuklar bu kitabı çok sevecek. Çok faydalı bir ürün. Çocuklar masal dinlemeyi çok sever. Ben de kızıma çok masal okudum. Çocukların Konuşan Kitap'tan masal inlemeyi daha çok seveceklerini düşünüyorum. Bu ürün İngilizceyi öğrenen çocuklara da çok faydalı olacaktır."

Nilüfer
 

 
Çalışan Annelerin Destekçisi Olacak
"Günümüzün çalışan annelerinin en büyük üzüntüsü çocuklarına kendi anneleri gibi masal okuyamamaktır. Artık masalla büyüyen çocukların azalması onların ileride kitap okuma alışkanlığı edinememesine yol açıyor. Teknolojinin gelişmesiyle sanırım artık çalışan annelerin bu konuda eksikliği de giderilmiş olacak. Konuşan Kitap ailelerin büyük destekçisi olacak."

Hülya KOÇYİĞİT
 

 
Keşke Çocuk Olsaydım
"Çocuk olsaydım bu kitabı isterdim. Çok zekice ve pratik. Aynı zamanda çok yararlı. Çocuk gelişimi sırasında oldukça destek vereceğini düşünüyorum. Benim kızım küçük olsaydı Konuşan Kitap'ı kesinlikle alırdım. Hem oyalayıcı hem eğlendirici. Hem de bilgi sahibi yapıyor. Çocuğu olan ailelere bu ürünü tavsiye ediyorum. Konuşan Kitap'ı kim düşünmüşse çok akıllıca düşünmüş."

Emel MÜFTÜOĞLU
 
   
Pati EğitimAnasayfaHakkımızdaÜrünlerimizSesli KitapYorumlarİletişim  
 
Tasarım ve teknik destek Networx / Hayalevi Reklamcılık Ltd. Şti.